Dizi Arşivi

21 dizi
Narcos (IMDb: 88)
2015 yılında İnternet dijital ortamda gösterime giren Netflix yapımı Narcos tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2015-2017
Oyuncular : Pedro Pascal, Wagner Moura, Boyd Holbrook
Tür : Biography, Crime, Drama
2020 yılında Türk televizyonlarında gösterime giren Ya İstiklal Ya Ölüm tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : İlker Kızmaz, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Dolunay Soysert, Osman Sonant, Hilmi Cem İntepe, Rıza Kocaoğlu, Umut Karadağ, Ushan Çakır, Altan Erkekli
Tür : Tarih, Savaş
Breaking Bad (IMDb: 9.5)
2008 yılında Amerikan televizyon ekranlarında gösterime giren ABD yapımı Breaking Bad tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2011-2013
Oyuncular : Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn
Tür : Crime, Drama, Thriller
Black Mirror (IMDb: 8.8)
2011 yılında Amerikan televizyon ekranlarında gösterime giren ABD yapımı Black Mirror tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Daniel Lapaine, Hannah John-Kamen, Michaela Coel
Tür : Drama, Sci-Fi, Thriller
Narcos Mexico (IMDb: 8.4)
2018 yılında Netflix dijital ortamda gösterime giren Netflix yapımı Narcos Mexico tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!1
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Diego Luna, Scoot McNairy, José María Yazpik
Tür : Crime, Drama
Beş Kardeş (IMDb: 8.4)
2015 yılında Türk televizyonlarında gösterime giren Beş Kardeş tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Serkan Keskin, Osman Sonant, Tansu Biçer
Tür : Comedy, Drama, Family
Prison Break (IMDb: 8.3)
2005 yılında Fox Crime televizyon ekranlarında gösterime giren ABD yapımı Prison Break tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2005-2017
Oyuncular : Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco
Tür : Action, Crime, Drama
Agent Carter (IMDb: 7.9)
2015 yılında Fox Crime televizyon ekranlarında gösterime giren ABD yapımı Agent Carter tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Hayley Atwell, James D'Arcy, Enver Gjokaj
Tür : Action, Adventure, Sci-Fi
Köprü (IMDb: 7.7)
2006 yılında Türk televizyonlarında gösterime giren Köprü tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2006-2008
Oyuncular : Zafer Alpat, Arif Piskin, Cüneyt Arda Pamuk
Tür : Aksiyon, Dram, Savaş
Hikaye Ozan’ın (Kadir Doğulu) geçmişinde Ferruh’un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim’e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi adına üstlenmesi ile başlar. İşlemediği bu suçu üstlenmesi Ozan ve Yeşim’i farklı geleceklere sürüklerken Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllar geçirir. Yeşim, Zeyno’ya yapılacak ilik tedavisi için yıllar sonra Ozan’ın karşısına çıkar. Hayat ile ilgili en ufak bir beklentisi olmayan Ozan’ın hayatına Zeyno bir ışık demeti olarak düşer. Zeyno’nun hayatı Ozan’ın ellerindedir, ilik nakli için yaralanmaması gerekmektedir. Kızına ilik nakli yapabileceğini öğrendiği gün ise Ozan kendini yine işlemediği bir cinayetin faili olarak bulur. Fakat bu sefer kendisini feda edemeyeceği bir sebebi vardır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Müjde Uzman, Mehdi Adlin, Kadir Dogulu
Tür : Dram
Ulan istanbul (IMDb: 7.2)
2014-2015 yılında Türk televizyonlarında gösterime giren Ulan istanbul izle tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2014-2015
Oyuncular : Erkan Kolçak Köstendil, Sebnem Bozoklu, Kaan Yildirim
Tür : Comedy, Crime
Erşan Kuneri (IMDb: 7.0)
2020 yılında Dijital platform olan NETFLİX'te gösterime girmesi beklenen Erşan Kuneri tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Cem Yılmaz
Tür : Komedi
20 Dakika (IMDb: 6.9)
2013 yılında Türk televizyonlarında gösterime giren 20 Dakika tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Tuba Büyüküstün, Ilker Aksum, Firat Çelik
Tür : Dram, Gerilim, Suç
Krala Mektup (IMDb: 6.6)
2020 yılında Netflix dijital ortamında gösterime giren Krala Mektup tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Amir Wilson,David Wenham,Emilie Cocquerel,Gijs BlomIslam, Bouakkaz,Jack Barton,Jonah Lees
Tür : Savaş, Gençlik
Şeref Meselesi (IMDb: 6.3)
2014-2015 yılında Türk televizyonlarında gösterime giren Şeref Meselesi tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2014-2015
Oyuncular : Kerem Bürsin, Sukru Ozyildiz, Sükran Ovali
Tür : Drama, Romance
Rüya (IMDb: 5.8)
Hayallerinde tasarımcı olmak isteyen Elif, zengin dünyanın tekstil veliahtı Bulut Giray'la tanışır ve sonsuz aşkımız burada başlar. Ancak bu aşkın önünde o kadar çok engel vardır ki! Elif'in üvey annesi tarafından kendinden yaşça büyük inşaatçı Selami ile evlendirilmek istenmesi bunların en başında gelir. Üvey anne fettan Gülendam kendi geleceğini güvence altına almak için daire karşılığı Elif'i satmak istemektedir. İşsiz babasının sıkıntıları, vurdumduymaz abisinin sorumsuzlukları, üvey kız kardeşinin kıskançlıkları ve tüm evin geçimini sağlamaya çalışması Elif'in tüm hayallerine engel olmaktadır. Elif'in bu sonsuz aşkı yaşamaya hakkı yoktur ancak Bulut Giray da Elif 'i kolay kolay bırakacak bir genç değildir. Zengin bir ailenin veliahtı olan Bulut’un annesinin cemiyet hayatından çocukluk arkadaşı Şahika ile evlenmesi istenir. Fakat Bulut, Elif’le evlenmekte kararlıdır. İki aşığın önündeki engeller bununla da bitmez. Bulut'un babasının yıllar önceki ilişkisinden olan erkek kardeşi Alaz'ın tüm ailenin hayatını mahvedecek planları vardır. Peki, bu iki sevgili tüm bu planlara ve kötülüklere karşı ne yapacaklardır?
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mergiroglu
Tür : Aile, Romantik
Yarım Elma (IMDb: 5.6)
2002 yılında Türk televizyonlarında gösterime giren Yarım Elma tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2002
Oyuncular : Bahar Akça, Mehmet Aslan, Selim Erdogan
Tür : Aile, Komedi
İki Aile (IMDb: 5.5)
2006 yılında Türk televizyonlarında gösterime giren İki Aile tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2006-2008
Oyuncular : Ömer Güney, Emre Kinay, Iclal Aydin
Tür : Aile, Komedi
Küçük Ağa (IMDb: 3.9)
2014-2015 yılında Türk televizyonlarında gösterime giren Küçük Ağa tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı : 2014-2015
Oyuncular : Birce Akalay, Sarp Levendoglu, Zeki Alasya
Tür : Comedy, Drama, Romance
Candan Öte (IMDb: )
Türk televizyonlarında gösterime giren Candan Öte tüm bölümleri full hd kalitede diziizlevip.com adresinde sizler için hazırlandı!
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Son Bahar (IMDb: )
Son Bahar; Sabiha 30’lu yaşlarında güzel bir kadındır. Liseyi bitirip 18’inde çok sevdiği Mehmet ile evlenmiş, birlikte çalışmaya Almanya’ya gitmişlerdir. Zeyno adında ergenlik çağında bir kızı vardır. Sabiha, Almanya’da bir mezbahada çalışırken, kocası Mehmet ailesinden yıllardır gizli gizli bir çetenin kuryeliğini yapmış ve kendisine emanet edileni yerine vermediği için aranmaktadır. Bu yüzden seneler sonra Mehmet aniden Türkiye’ye dönüş kararı alır. Fakat son anda Mehmet mallarını sakladığı adamlara yakalanır ve karısı ve kızının gözü önünde öldürülür. Sabiha İstanbul’a kocası Mehmet’in cenazesiyle gelir. Kocası ile ilgili asıl gerçeği ise Türkiye’ ye döndüklerinde öğrenir. Mehmet’in yıllardır birlikte olduğu Alman bir kadın ve ondan da Memo adında gayrimeşru bir oğlu vardır. Kocasının metresinin onları İstanbul’da bulup beş yaşındaki Memo’yu onun başına atması Sabiha için büyük bir yıkım olur. Bunun da ötesinde Almanya’dan eşyalarla gizli gelen kocasına ait büyük bir sır vardır ve bu sır büyük bir çeteyi Sabiha’nın peşine takacaktır. Sabiha ve Mehmet yıllarca bütün kazandıklarını biriktirmesi için Mehmet’in abisi Kemal’e göndermişlerdir. Ancak Kemal onların alın teriyle kazandıklarını batırmıştır. En sonunda gönderdikleri paraların batmış olduğunu anlayan Sabiha yeniden çalışmak zorunda kalır. Galip 40’lı yaşlarda büyük bir matbaa şirketinin sahibidir. Çocuk işçi olarak girdiği Cağaloğlu’ndaki küçük matbaada, çalışkanlığı ve dürüstlüğüyle patronu Eşref Bey tarafından çok sevilen Galip lise ve üniversiteyi dışarıdan bitirir. Galip patronunun kızı Nursel’le evlenir. Kayınpederi Eşref Bey çok geçmeden ölür. Galip kayınpederinden kalan küçük matbaayı büyütür. Fakat Galip mutsuzdur. Karısı Nursel şımarık bir kadındır. Ayrıca kayınvalidesi Kıymet Hanım, Galip’i her zaman yanlış bir seçim, bir işçi parçası olarak görmüştür. Ancak Kıymet Hanım kanının hiçbir zaman kaynamadığı damadının becerisi sayesinde eski nezih hayatını sürdürdüğünün de farkındadır. Galip bütün iyimserliğine rağmen kötü bir ev - aile hayatına mahkûm olmuştur. Galip çocuk istemiş, karısı buna karşı çıkmıştır. Hiçbir ortak yönünün kalmadığı karısından iki sene önce ayrılmış olan Galip, Nursel bu fikre alışamadığı için henüz boşanma davası açmamıştır. Galip ve Sabiha özel hayatlarında durum bu noktadayken karşılaşırlar. Galip patron, Sabiha küçük bir çalışandır. Nursel’in dengesizlikleri ve Mehmet’in metresinin Memo’yu Sabiha’nın başına bırakması bu iki insanın yakınlaşmasını meşru kılar.
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Betcup Giriş